Friday, 18 March 2016

Merg increzatoare inainte ...viata este frumoasa si merita traita cu bune sau rele ....uneori trebuie sa cadem pentru a ne ridica mai puternici mai increzatori in propriile forte ....Dumnezeu este cel care te sustine ...in momentele dificile ale vietii nu esti decat tu cu EL
 



No comments:

Post a Comment